Inzerce propagace domén

V celé ČR a kategorii WWW a Internetové služby/Propagace domén je 10 inzerátů.

Chilli papričky - Affiliate program

Staňte se našim partnerem - je to snadné: Nabízíme vám provizi 20% z nákupu každého zákazníka, který přijde z vašeho odkazu. 1) zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner 2) vyberte si banner, nebo odkaz a umístěte jej na váš web, nebo blog. Do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat. Na vašem profilu na Facebooku. 3) Bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete 4) můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat Stačí se zaregistrovat do Affiliate programu na http://eshop.thechillidoctor.cz/chilli-papricky/9-partnersky-prodej-affiliate

Ondřej Zahradník | 28.6.2016 | 19351

Odpovědět  

1,-

Chilli papričky - Affiliate program

Bezplatná online autoinzerce

Jsme nový bezplatný online autobazar s možností prodeje a koupě aut, motorek i hospodářských strojů. Registrace i vkládání inzerátů je u nás zdarma.

Auto Inzert | 4.11.2015 | 18217

Odpovědět  

0,-

Bezplatná online autoinzerce

Inzerce bez realitky

Vložte inzerát zdarma i zde Inzerce bez realitky www.goldenreality.eu Inzerce s realitami – byty, domy, vily, pozemky apod. na prodej i k pronájmu. Společnost pečlivě hlídá, kdo zadává inzerát na její stránky vlastník nebo realitní zprostředkovatel. Pronájem bytů a domů jednoduše a rychle bez realitní kanceláře. Každý vlastník nemovitosti/inzerent musí souhlasit s prohlášením, že není firmou/realitním makléřem. Pokud se ukáže opak, zaplatí pokutu 50 tisíc korun. Makléř/firma se hrdě přihlásí, že podniká v oboru realit. www.goldenreality.eu

20.9.2015 | 18117

Odpovědět  

0,-

Inzerce bez realitky

Umístňování inzerce na inzertní servry

vkomponujem váš oznam na najlepší slovenské  české servry s nadprúměrným kvantitou návštevníkú. Inzerujem na stoštyridsetich serverech,   ve padesátich hodnotních slovenských a 70 českých facebookových skupinách, přičem počet skupin a členú se mění. Ušetříme váš čas, finance a zlepšíme výhled na dynamický obchod. Současne registrujeme webové stránky do katalógú, následkem toho je upevnení pozice a kvanta hodnotných spětných odkazú. častí naší ponuky je také spinovaní textu, na co vyhledavače odpovídají hodne kladne. uistite se sami. Faktúra je samozřejmostí. - šetříme Váš čas i peníze - více než 160 inzertních servrů v česku a na slovensku - více než 100 Facebookových skupín se státisíci členy - viňíce než 150 kvalitních on-line katalógů CZ a SK - využite možnost alternování textů pro maximální zefěktívnení Vášeho biznisu - čím víc ste na webu, tím vyšší šance pro Váš obchod - zvýšte si page rank a upevnete pozice ve vyhledavačých kvúli kvalitním spětným odkazům - vyberte si balík služeb, který vyhovuje Vašim potřebám a rozpočtu - a mnoho dalších služeb Všechny informace na webu, nebo pište mail.

Matúš Knežník | 3.6.2015 | 17792

Odpovědět  

100,-

Umístňování  inzerce  na inzertní servry

Inzeruji za Vás zn. levně

Nabízím vložení Vašeho inzerátu s nabídkou služeb či zboží až na 200 inzertních serverů, jedná se o všeobecné, ale i specializované inzertní weby. Pomohu Vám zajistit propagaci Vašich služeb, popřípadě sestavím vhodný inzerát. Cena inzerátu 5,- Kč/kus. Vhodnou inzercí si zajistíte další zdroj reklamy a možného prodeje. Seznam uveřejněných inzerátů je samozřejmostí, stejně jako pečlivost.

Hana Farová Katana005 | 9.7.2014 | 16347

Odpovědět  

5,-

Inzeruji za Vás zn. levně

Vložíme za Vás inzerát až na 110 inzertních serverů

Nebaví vás vkládání inzerátů? Vložíme Váš inzerát až na 110 kvalitních inzertních serverů! Vaše stránky nevydělávají? Nezoufejte, nabízíme optimalizaci stránek pro vyhledávače za rozumné ceny! Sepíšeme za Vás PR články, zaregistrujeme Váš web do katalogů a zvýšíme Vašim stránkám návštěvnost.

11.12.2012 | 11911

Odpovědět  

400,-

Vložíme za Vás inzerát až na 110 inzertních serverů

Jsou vaše stránky připravené na Vánoce,

Nabízíme SEO, SEM a online marketing za doslova lidové ceny. Dostaneme vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích. Mezi naše další služby patří např. vkládání inzerátů na inzertní servery, registrace do katalogů, vkládání PR článků na PR servery, registrace do srovnávačů zboží, registrace na sociálních sítích a mnohé další. Kontaktujte nás nezávazně pro více informací.

22.10.2012 | 11440

Odpovědět  

500,-

Jsou vaše stránky připravené na Vánoce,

Vaše stránky potřebují SEO?

Váš internetový obchod je bez objednávek? Vaše stránky jsou bez návštěvnosti a vyhledávače je ignorují? Nezoufejte, pomůžeme Vám! Nabízíme Vám SEO - optimalizaci stránek pro vyhledávače a komplexní online marketing. Vaše stránky zoptimalizujeme, texty upravíme, napíšeme PR články, inzeráty, zaregistrujeme do katalogů a zpropagujeme Vás na Facebooku. Zkrátka uděláme vše pro to, aby Vaše stránky začly vydělávat. Zaměřujeme se na malé a střední firmy, takže i naše ceny jsou lidové a naše služby jsou tak dostupné doslova všem. Pošlete nám odkaz na Vaše stránky a my Vám zdarma zašleme analýzu a cenovou nabídku.

14.9.2012 | 11076

Odpovědět  

1 000,-

Vaše stránky potřebují SEO?

Shopmax.cz - centrum všech hromadných slev

Denně tisíce slevových kupónů, díky kterým můžete získat nejvýhodněji služby v oblasti gastronomie, wellness, dovolená, sport, zdraví, zábava aj. Shopmax.cz je nejpropracovanější agregátor slevových kuponů v ČR. Nabízíme nejefektivnější propagaci Vašeho zboží a služeb na internetu. Spojte se s námi a Váš obchod začne růst. www.shopmax.cz

Petr Fiala | 16.1.2012 | 8710

Odpovědět  

0,-

Shopmax.cz - centrum všech hromadných slev

SEO optimalizace www

Provedu SEO optimalizaci Vašich stránek, návrhy klíčových slov a textů, registrace do katalogů. Minimální zvýšení návštěvnosti o sto procent. Garantuji přední pozice ve vyhledávačích. Optimalizace webu pro vyhledávače je proces, který se však bohatě vyplatí, protože Vám přinese vysokou návštěvnost stránek, a tedy i mnoho nových zákazníků, či klientů.

Borák Josef | 13.1.2010 | 3665

Odpovědět  

5 999,-

SEO optimalizace www