Inzerce WWW ostatní

V celé ČR a kategorii WWW a Internetové služby/WWW ostatní je 26 inzerátů.

Profesionální tvorba www

Tvoříme opravdu profesionální weby.

11.5.2022 | 35974

Odpovědět  

0,-

Profesionální tvorba www

Tvorba webových stránek

Nabízím tvorbu webových stránek včetně úprav fotek, propagace na různých portálech. Správce stránek po celý rok. Možnost delší spolupráce.

Barbora Baumová | 17.12.2021 | 34807

Odpovědět  

79 356,-

Tvorba webových stránek

Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Nabízím kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou zdarma, odměnou mi bude Vaše z pětná vazba. Více na janapavkova.cz.

23.6.2021 | 33212

Odpovědět  

0,-

Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Tvorba Webu, komplet IT

Vytvoříme vám v této těžké době webové stránky dle vašich představ ZCELA ZADARMO, a platit budete pouze měsíční poplatek od 690 Kč, dle složitosti stránek, tudíž nic nebrání zviditelnění vašeho podnikání. Podpora 24/7 - náš IT technik, se kterým budete v kontaktu bude provádět aktualizace dle vašeho přání, přidávání produktů, fotek... Vytvoříme vám Logo na míru, SSL zabezpečení - vhodné převážně tam, kde jsou citlivé údaje, například při platbě kartou, PPC reklamu - zaindexování vašich stránek do vyhledávání googlu a seznamu, propojení vašich webovek s FACEBOOKEM a IG pro větší dosah, branding - reklama, cloud úložiště, SEO, mobilní aplikaci, videoklip. Naši technici mají kompletně zmáknutý obor IT, takže téměř nic není problém =) . Specializovali jsme se převážně na USA trh, ale nyní míříme do ČECH ! Neváhejte nás s čímkoliv kontaktovat !

Leoš Horčička | 3.2.2021 | 31085

Odpovědět  

690,-

Tvorba Webu, komplet IT

Vytvořím Vám moderní stránku dle Vašich požadavků

Vytvořím Vám webovou stránku dle Vašich požadavků. Jednoduchou, moderní a hezkou. Na webu můžete mít různé formuláře, galerie, statistiky, různé počítadla.. Nedělá mi problém nic, ani SEO. Cena je vždy individuální, záleží na Vašich požadavcích. Pro bezplatnou kalkulaci mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Reference a další informace jsou dostupné na mé stránce -->> http://tomys.4fan.cz/

Tomáš | 27.12.2020 | 30390

Odpovědět  

0,-

Vytvořím Vám moderní stránku dle Vašich požadavků

Vzdělávací a motivační kurz

Zúčastnit se může každý z celé ČR. Zápis již nyní a začátek je od 4.1.2021. Cena 199 Kč. Chceš vědět víc zde je odkaz https://www.vyzva.katalogcrv.cz/sarkaka/novorocni21

Šárka Kajabová | 22.12.2020 | 30326

Odpovědět  

199,-

Vzdělávací a motivační kurz

Virtuální Asistentka

Virtuální asistentka je především tým reálných lidí, kteří se orientují v nejrůznějších oborech podnikání. Naše asistentky za Vás převezmou libovolnou část Vašich povinností. Ať už se jedná o marketing, administrativu, finance, podporu prodeje, zákaznický servis, pochůzky na úřady a mnohé další. ​ Kombinace znalostí a zkušeností množství lidí zajistí lepší a efektivnější řešení úkolů a při tom ušetří mnohdy nemalé finance, vynaložené na jednotlivé odborníky v nejrůznějších oblastech podnikání. Naši klienti ocení především to, že virtuální asistentka je jim k dispozici bez ohledu na dovolenou, nemoc, nebo jakékoliv jiné výpadky, které se mohou stát u běžných zaměstnanců. ​ Díky službám virtuální asistentky se jednoduše nemusíte věnovat oblastem podnikání které neumíte, nebo na které nemáte čas.

www.lifestyle-services.com | 28.10.2020 | 29376

Odpovědět  

0,-

Virtuální Asistentka

SEO optimizace Google

SEO OPTIMALIZACE GOOGLE Už jste se zamýšleli nad tím, proč máte nízkou organickou návštěvnost? Dohledají Vás klienti na internetu? Zobrazuje Vás Google v TOP 10? Organický trafik - je zřejmě nejlepší trafik ze všech. Jelikož si zákazník najde v prohlížeči web sám a přejde na ten, který nejlépe odpovídá jeho požadavkům a poskytuje co nejvíce užitečných informací. A proto Google vždy zobrazuje v TOPu pouze ty nejrelevantnější weby. Avšak místo, na kterém se ve výsledcích vyhledávání zobrazíte, je možné ovlivnit. A právě s tímto VÁM velice rád POMOHU. Ověřím si v prvé řadě indexaci Vašeho webu Googlem. Kouknu se na počet chyb na stránce - jsou-li přítomné veškeré nejdůležitější pro SEO tagy, jsou-li správně vyplněné, jaký je poměr textu a HTML, bude-li třeba přidávat další text, jsou-li všechny nadpisy a jsou-li umístěny ve správném pořadí. Existuje-li alt tag k obrázkům. Jak rychle se web načítá. Je-li optimalizován pro mobilní zařízení. A další Udělám vše pro to, aby si Vás Google začal více všímat a abyste si zvýšili organickou návštěvnost klientů na Váš web Cena SEO optimalizace 1499 Kč. Termín dodání 2-3 dny. Google si může změny zaindexovat v době až 14 dní. Objednávky: tel.: +420 607 664 788 email: seoaudit@email.cz Přejeme jen ty nejvyšší konverze!

SEO Audit | 31.7.2020 | 27731

Odpovědět  

1 499,-

SEO optimizace Google

Grafické práce na míru - přímo od grafika

Vytvořím pro vás jedinečnou grafiku vizitek, bannerů, letáků, loga, plakátu, dopisních papípů, firemní identitu a dalších tiskovin. Taký vzrvořím návrh na potisk trička, batohu, tašky či mikiny. Dodání rychle, kvalitně, v požadovaném formátu. Individuální přístup. Garantuji rychlou komunikaci, možnost více návrhů, rychlou dobu dodání a nízkou cenu.

Olena Komyshna | 11.7.2020 | 27461

Odpovědět  

0,-

Grafické práce na míru - přímo od grafika

Profesionalni a kreativni tvorba webovych stranek

Pokud potrebujete webovou stranku, vytvorime ji na principu \"optimalni investice - maximalni zisk\"Vsechny stranky, ktere vytvarime, jsou bezpecne, multifunkcni a maji mobilni verzi. Chcete-li povzbudit navstevniky k vasemu webu, aby aktivne nakupovali a objednavali, pouzivame radu technik - prodejni texty, specialne promyslene vyzvy k akci, emotivni design

Marina Smirnova | 18.6.2018 | 23451

Odpovědět  

5 000,-

Profesionalni a kreativni tvorba webovych stranek