Inzerce WWW ostatní

V celé ČR a kategorii WWW a Internetové služby/WWW ostatní je 20 inzerátů.

SEO optimizace Google

SEO OPTIMALIZACE GOOGLE Už jste se zamýšleli nad tím, proč máte nízkou organickou návštěvnost? Dohledají Vás klienti na internetu? Zobrazuje Vás Google v TOP 10? Organický trafik - je zřejmě nejlepší trafik ze všech. Jelikož si zákazník najde v prohlížeči web sám a přejde na ten, který nejlépe odpovídá jeho požadavkům a poskytuje co nejvíce užitečných informací. A proto Google vždy zobrazuje v TOPu pouze ty nejrelevantnější weby. Avšak místo, na kterém se ve výsledcích vyhledávání zobrazíte, je možné ovlivnit. A právě s tímto VÁM velice rád POMOHU. Ověřím si v prvé řadě indexaci Vašeho webu Googlem. Kouknu se na počet chyb na stránce - jsou-li přítomné veškeré nejdůležitější pro SEO tagy, jsou-li správně vyplněné, jaký je poměr textu a HTML, bude-li třeba přidávat další text, jsou-li všechny nadpisy a jsou-li umístěny ve správném pořadí. Existuje-li alt tag k obrázkům. Jak rychle se web načítá. Je-li optimalizován pro mobilní zařízení. A další Udělám vše pro to, aby si Vás Google začal více všímat a abyste si zvýšili organickou návštěvnost klientů na Váš web Cena SEO optimalizace 1499 Kč. Termín dodání 2-3 dny. Google si může změny zaindexovat v době až 14 dní. Objednávky: tel.: +420 607 664 788 email: seoaudit@email.cz Přejeme jen ty nejvyšší konverze!

SEO Audit

31.7.2020 | 27731

1 499,-

SEO optimizace Google

Grafické práce na míru - přímo od grafika

Vytvořím pro vás jedinečnou grafiku vizitek, bannerů, letáků, loga, plakátu, dopisních papípů, firemní identitu a dalších tiskovin. Taký vzrvořím návrh na potisk trička, batohu, tašky či mikiny. Dodání rychle, kvalitně, v požadovaném formátu. Individuální přístup. Garantuji rychlou komunikaci, možnost více návrhů, rychlou dobu dodání a nízkou cenu.

Olena Komyshna

11.7.2020 | 27461

0,-

Grafické práce na míru - přímo od grafika

Webové stránky

Webové stránky přimějí návštěvníka k podrobnější prohlídce, pokud jsou uživatelsky přívětivé, obsahově zajímavé, vizuálně vyladěné a pokud návštěvník lehce a přehledně získá informace, které hledá. Splňuje váš web všechny tyto požadavky? Pokud ne, kontaktujte nás. Navrhneme vám web, který vše splňuje a je cenově výhodný.

Dalibor Kotek

2.6.2020 | 27021

0,-

Webové stránky

Profesionalni a kreativni tvorba webovych stranek

Pokud potrebujete webovou stranku, vytvorime ji na principu \"optimalni investice - maximalni zisk\"Vsechny stranky, ktere vytvarime, jsou bezpecne, multifunkcni a maji mobilni verzi. Chcete-li povzbudit navstevniky k vasemu webu, aby aktivne nakupovali a objednavali, pouzivame radu technik - prodejni texty, specialne promyslene vyzvy k akci, emotivni design

Marina Smirnova

18.6.2018 | 23451

5 000,-

Profesionalni a kreativni tvorba webovych stranek

Tvorba www stránek a SEO

Potřebujete nové webové stránky? Chcete aktualizovat své stávající? A nebo jsou Vaše stránky bez návštěvnosti a Váš e-shop bez objednávek? Pomůžeme Vás! Na Vaše stránky přivedeme návštěvníky a Váš e-shop bude opět ziskový. Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes! Víc informací najdete na www.seoolomouc.cz.

Martin Holík

26.8.2015 | 18067

1,-

Tvorba www stránek a SEO

It Band tvorba webů a grafika

Zabýváme se tvorbou internetových projektů a e-shopů pro aukční portály a zakázkové informační systémy.

Miloslav Kolenčík

9.7.2015 | 17910

5 000,-

It Band tvorba webů a grafika

Vkládám inzeráty za Vás

Vkládám inzeráty s nabídkami služeb či zboží až na 200 inzertních serverů za Vás. Jedná se o inzertní weby všeobecné, ale i specializované dle toho co chcete inzerovat. Pomohu Vám zajistit propagaci a prodej Vašeho zboží a služeb, popřípadě pomohu sestavit vhodný inzerát. Cena inzerátu 5,- Kč/kus. Zajistěte si vhodnou inzercí další zdroj reklamy a možného prodeje. Seznam uveřejněných inzerátů zasílám obratem.

Hana Farová

8.7.2015 | 17906

5,-

Vkládám inzeráty za Vás

Tvorba webových stránek Plzeň

Chcete mít nový web? Nebo jej chcete pouze vylepšit? Či snad potřebujete zvýšit návštěvnost svých stránek? Pak se bezesporu vyplatí kontaktovat profesionály v oboru, kteří vědí, jak na to. Takovými odborníky právě na webdesign, programování či SEO je kupříkladu firma Agionet. Zde totiž dbají na profesionální zpracování všech projektů s využitím nejmodernějších technologií. Samozřejmostí je zde také individuální přístup ke všem klientům s vysokou mírou flexibility. A jaká je tedy konkrétní nabídka této společnosti sídlící v Plzni kromě výše zmíněného? Je to zejména tvorba webových stránek Plzeň, profesionální webdesign Plzeň, redesign webu, SEO a mnoho dalšího. V případě zájmu o tyto služby pak navštivte webové stránky firmy http://www.webdesign-plzen.cz/.

Agionet s.r.o.

5.5.2015 | 17695

0,-

Tvorba webových stránek Plzeň

Tvorba webových stránek za hubičku!

Webové stránky vytváříme na volně šířitelném a hlavně jednoduchém a uživatelsky přívětivém redakčním systému WordPress, který nic nestojí a neplatíte tak tísíce za redakční systém! Pro konkrétní kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Barbora Hlaváčová

4.12.2014 | 17275

0,-

Tvorba webových stránek za hubičku!

Profesionální Servis pc

Pěkný den, Akuma Servis vám nabízí služby ... od běžných oprav pc až po ty nej náročnější jako oprava grafické karty ať už vhodné do stolního pc nebo osazené přímo na základní desce notebooku. Mezi nabízené služby patří i oprava herních konzolí nebo jiných zařízení blízkých IT technologiím. Vzhledem k členitost služeb a možností poškození pc není možné uvést konkrétní částku služby. Info i telefonicky nebo na webu http://www.akumaservis.sk/

Michal

10.9.2014 | 16831

0,-

Profesionální Servis pc